nowe technologie w biznesie

ITbiznes

Chcesz skontaktować się z naszą redakcją? Pisz na adres: redakcja@itbiznes.pl lub zadzwoń: 511 144 444

Wiekowa trwałość Epsona

104 lata – taką trwałość według Wilhelm Imaging Research powinny zachować zdjęcia wydrukowane przy użyciu popularnej osobistej drukarki fotograficznej Epson PictureMate.

Według badań przeprowadzonych przez Wilhelm Imaging Research (WIR) wydruki z drukarki Epson PictureMate cechują się najwyższą trwałością wśród drukarek operujących w standardzie 10×15 cm. Badania przeprowadzono przy zastosowaniu oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

epson picturemate


104 lata to najlepszy wynik osiągnięty w badaniach, w których przetestowano drukarki 12 najpopularniejszych producentów, w tym (poza drukarką firmy Epson) Hewlett Packard, Canon, Lexmark i Kodak. Różnica pomiędzy wydrukami z Epson PictureMate a wydrukami z pozostałych drukarek waha się od 22 (drugi najlepszy wynik) do aż 100 lat (ostatnia
lokata w badaniu). Dokładne wyniki badania można znaleźć na stronie internetowej WIR.

„Ten rewelacyjny wynik raz jeszcze dowodzi, że decydując się na drukarkę Epson podejmuje się najlepszą z możliwych decyzji” mówi Piotr Dudek, szef polskiego biura firmy Epson – „Wyniki badań cieszą nas tym bardziej, że zostały one przeprowadzone przez tak szacowny i niezależny instytut, jakim jest Wilhelm Imaging Research, a nasi najwięksi konkurenci zostali daleko w tyle”

Udostępnij artykuł
Link do udostępniania
Poprzedni artykuł

Malware sięga do kieszeni

Następny artykuł

VoIP ze zwykłego telefonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj także