nowe technologie w biznesie

ITbiznes

Chcesz skontaktować się z naszą redakcją? Pisz na adres: redakcja@itbiznes.pl lub zadzwoń: 511 144 444

Novell chce podbierać klientów Red Hatowi

Dział edukacji firmy Novell opracował i udostępnił bezpłatnie kurs pomagający administratorom serwerów Red Hat Enterprise Linux 4 w zdobyciu wiedzy na temat systemu SUSE Linux Enterprise 10.

Kurs jest dostępny bezpłatnie w postaci zestawu szkoleniowego przygotowanego do pobrania z Internetu oraz jako szkolenie prowadzone przez instruktora w autoryzowanym ośrodku szkoleniowym. W ramach kursu zdobywa się wiedzę o zasadniczych różnicach pomiędzy serwerami Red Hat i SUSE Linux Enterprise, specyficznych zagadnieniach prowadzenia procesu migracji z serwerów Red Hat do SUSE Linux, jak konfiguracja iSCSI czy serwera pocztowego.

Dzięki szkoleniu osoby obeznane z systemem Red Hat Enterprise Linux 4 mogą szybko nauczyć się zadań administracyjnych wykonywanych w systemie SUSE Linux Enterprise Server 10. Po zakończeniu kursu są one przygotowane do zdania egzaminu praktycznego Novell CLP 10 Practicum i uzyskania światowego certyfikatu Novell Certified Linux Professional 10.

Zestaw szkoleniowy dostępny bezpłatnie w Internecie zawiera obraz płyty DVD z oprogramowaniem, podręcznik studenta oraz zeszyt ćwiczeń. Osoby zainteresowane szkoleniami prowadzonymi przez instruktora mogą zapisać się na trzydniowy kurs prowadzony w autoryzowanych ośrodkach szkoleniowych. Więcej informacji o szkoleniu, w tym możliwość pobrania bezpłatnego kitu można znaleźć na witrynie www.novell.com/training/migration.

Udostępnij artykuł
Link do udostępniania
Poprzedni artykuł

Intel przyspiesza 45 nm

Następny artykuł

Emax wdraża na Litwie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj także