o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści
  • Strona 1

Indeks działów

20 lutego 2008
Michał Tomaszkiewicz

Bajtel wprowadza na rynek polski zminiaturyzowane, kieszonkowych rozmiarów komputery przenośne marki OQO.

Seria przeznaczona jest przede wszystkim dla ludzi, którzy cenią mobilny styl życia, w którym najważniejsza jest efektywność i gdzie nie mam miejsca na kompromisy. Komputery OQO , mimo iż mieszczą się w dłoni dorosłego człowieka zachowują pełną funkcjonalność, charakterystyczną dla typowych komputerów PC. Dzięki temu pozwalają zrezygnować z kompromisów i ograniczeń, charakterystycznych dla dotychczas dostępnych rozwiązań przenośnych, na rzecz luksusu pełnej mobilności w każdych warunkach: w pracy, w podróży czy w domu.

Model OQO e2 wyposażony jest w wysuwany 5-calowy ekran i zintegrowaną klawiaturę. System operacyjny Microsoft Windows Vista lub XP oraz dysk twardy HDD o pojemności do 120GB pozwalają wykorzystać komputer zarówno do celów biurowych, jak i cieszyć się cyfrową rozrywką. Komputery OQO pomagają nie tylko zwiększyć efektywność i produktywność pracy, ale również oferują dostęp do funkcji multimedialnych w dowolnym miejscu i czasie.

W celu zapewnienia pełnego komfortu użytkowania dysk twardy wyposażony jest także w system zabezpieczeń przeciwwstrząsowych. Podświetlana wysuwana klawiatura oferuje pełną ergonomię, na która składa się 58 klawiszy, w tym 18 funkcyjnych, klawiatura numeryczna, dedykowany klawisz myszy oraz funkcja zoom.

Dodatkowo wbudowana bezprzewodowa karta WiFi 802.11 umożliwia bezprzewodowy dostęp do internetu wszędzie, gdzie dostępny jest sygnał a interfejs Bluetooth 2.0 pozwala na wygodne połączenie z innymi urządzeniami cyfrowymi. Użytkownik może również wybrać najnowsze modele komputerów wyposażonych w modem połączenia szerokopasmowego 3G (HSDPA).

 Źródło: informacja prasowa

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt