Altkom Akademia przeszkoli dla CA

11 listopada 2006 0 przez Michał Tomaszkiewicz

CA wybrało Altkom Akademię jako swojego partnera edukacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej.

CA podpisało umowę z jedną z najbardziej renomowanych firm szkoleniowych na polskim rynku – Altkom Akademia S.A. Teraz partnerzy i klienci CA w całej Polsce oraz krajach Europy Środkowej będą mogli skorzystać ze szkoleń w jednym z siedmiu ośrodków Altkom Akademii na terenie Polski.

„To kolejny krok w dobrym kierunku. Podpisanie umowy z Altkom jest częścią naszego planu edukowania naszych polskich klientów i partnerów oraz podniesienia popytu na popularne rozwiązania, jak np. Service Desk. CA potrzebowało profesjonalnego partnera w zakresie edukacji i jesteśmy pewni, że Altkom Akademia jest taką właśnie firmą” – mówi Aidan Hoyle, Education Services Representative w warszawskim oddziale CA – „Współpraca ta pozwoli nam na zwiększenie dostępności i palety kursów szkoleniowych, które oferujemy naszym partnerom i klientom.”

CA przygotuje trenerów Altkom Akademii, którzy będą prowadzili szkolenia w zakresie wdrażania i obsługi oprogramowania CA. Obecnie CA nie ma innych stałych partnerów edukacyjnych.


Źródło: informacja prasowa