o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Indeks działów

doradca.grupy.allegro (2013-04-20 00:54:20)

Witajcie!

Mam przyjemność być Waszym doradcą online w ramach kampanii informacyjnej, przeprowadzanej przez Grupę Allegro.

Jestem do dyspozycji wszystkich zainteresowanych rozwojem ścieżki kariery, poszukujących interesującej pracy w innowacyjnym środowisku e-commerce oraz wszystkich zainteresowanych ofertą staży w Grupie Allegro.

Ruszyła właśnie III edycja programu stażowego Grupy Allegro „Lepszy widok na pracę”!

Przygotowaliśmy 2-miesięczne, płatne staże w wybranym zespole w okresie letnich wakacji. Będziesz realizował autorskie projekty i angażował się w codzienną pracę zespołu. Damy Ci szansę zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, którym podzielą się z Tobą najlepsi specjaliści branży e-commerce.
Czeka na Was 25 ofert stażu w IT, marketingu, rozwoju biznesowym, redakcji, HR i nie tylko.

Zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją:
kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i pokrewnych wątkach.

Pozdrawiam,
--
Tomek,
Doradca online Grupy Allegro

www.staz.allegro.pl
formana (2013-05-02 00:39:07)

podoba mi się opcja z płatnymi stażami ale czy późnij jest możliwość dalszego zatrudnienia? i jeszcze jedno pytanie ja studiuje zaocznie a dodatkowo pracowałam na umowę o prace do 30 kwietnia teraz już nie pracuję czy mimo wszystko mogę startować?
ammana (2013-05-06 15:16:46)

wiem że jak jesteś studentem zaocznym to i tak nie ma problemu... ale nie wiem jak jest z pracą chociaż ja na twoim miejscu bym składał co masz do stracenia
doradca.grupy.allegro (2013-05-06 20:39:43)

>>>>podoba mi się opcja z płatnymi stażami ale czy późnij jest możliwość dalszego zatrudnienia? i jeszcze jedno pytanie ja studiuje zaocznie a dodatkowo pracowałam na umowę o prace do 30 kwietnia teraz już nie pracuję czy mimo wszystko mogę startować?>>>>

Witam,
program stażowy skierowany jest do studentów III, IV, V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26 roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.

Także jeżeli posiada Pani status studenta bądź jest absolwentem (wg wyżej określonych warunków) to jak najbardziej może Pani aplikować na straż i po pozytywnej rekrutacji go odbyć.

Pozdrawiam,
--
Tomek,

www.staz.allegro.pl
doradca.grupy.allegro (2013-05-06 20:40:21)

Witam,
zapraszam do zgłaszania się do Programu Stażowego Grupy Allegro, termin składania dokumentów mija 12 maja, czyli z końcem tego tygodnia. Czasu pozostało więc nie wiele, a nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Program Stażowy Grupy Allegro to ogromna okazja dla młodych , zdolnych ludzi na wzbogacenie swojego doświadczenia.
Pozdrawiam,
--
Tomek,
www.staz.allegro.pl
doradca.grupy.allegro (2013-05-06 20:41:20)

Jeśli mógłbym polecić Państwu konkretne staże, to przede wszystkim brałbym pod uwagę następujące:

Wrocław
Staż w Redakcji Serwisu Bankier.pl, Gospodarka i Inwestowanie
Staż w Serwisie Bankier.pl - Zespół E-commerce
Staż dla Grafika/ Webdevelopera w Ceneo.pl
Staż w Redakcji Bankier.pl, Dział Newsroom
Staż w Redakcji Serwisu Mojeauto.pl

Toruń
Staż dla Webdevelopera
Staż dla Programisty

Poznań
Staż w Centrum Agile (Zarządzanie Projektami)
Staż w Zespole Monitorowania i Reagowania

W/w staże cieszą się największym zainteresowaniem, oraz są wysoko rekomendowane przez Grupę Allegro. Osoby, które odbędą jeden z w/w staży, na pewno wzbogacą tym swoje doświadczenie i CV.

Pozdrawiam,
--
Tomek,
doradca.grupy.allegro (2013-05-13 01:21:40)

Witam,

Pozwolę sobie przytoczyć jeszcze terminarz prac komisji rekrutacyjnej, abyście Państwo wiedzieli kiedy czekać na pozytywne wiadomości :
Do 12 maja przyjmujemy aplikacje w odpowiedzi na opublikowane oferty stażowe. Od 13 maja rozpoczniemy etap analizowania zgłoszeń i rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami.
Rekrutację na wszystkie 24 oferty stażowe planujemy zakończyć ok 20 czerwca. Wówczas poznamy nazwiska wszystkich osób przyjętych na staż i zostaną one przekazane do publicznej wiadomości.

Pozdrawiam, i życzę powodzenia
--
Tomek,

Zaloguj się, aby móc dodawać odpowiedzi. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt