o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści
  • Strona 1

Indeks działów

16 lipca 2015
Marcin Kaczmarek

Ruszył ciekawy konkurs dla wszystkich poszukujących pracy w sektorze IT, zorganizowany przez Pracuj.pl. Z myślą o nich powstała specjalna aplikacja Hunt Me (z ang. "złów mnie!") dla smartfonów z Androidem i iOS, w której wystarczy stworzyć profil, oznaczyć go stosownymi tagami, a potem już tylko czekać na oferty pracy (nie jest wymagane CV!). Dodatkowo osoby, które zainstalują aplikację na swoim telefonie i napiszą o niej opinię (nie trzeba nawet faktycznie poszukiwać nowej pracy - wystarczy przetestować program) mogą wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są wart ponad 4 tys. złotych dron oraz kilka zestawów mini komputerków Raspberry Pi.
 

Dron i Raspberry Pi
Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Po jej instalacji na telefonie wystarczy stworzyć swój profil (czynność ta zajmuje dosłownie minutę), albo zalogować się na swoje konto używane w serwisie Pracuj.pl. W profilu podajemy jedynie nazwisko, email, numer telefonu i miejscowość. Następnie z rozwijanej listy zaznaczamy swoje umiejętności (w obecnej wersji aplikacji ograniczone do branży IT), wpisujemy ostatniego pracodawcę i... to wszystko. Od tej chwili na ekranie telefonu automatycznie wyświetlą się oferty pracy, które możemy zaakceptować (wówczas mailowo lub telefonicznie skontaktuje się już z nami rekruter) lub odrzucić bądź odłożyć na później. 

Aplikację znaleźć można w sklepie Google Play oraz Apple AppStore (trzeba w wyszukiwarce wpisać "hunt me pracuj"). Podajemy też linki bezpośrednie: Hunt Me dla AndroidaHunt Me dla iOS.

Hunt Me rejestracja

Prócz samego utworzenia profilu w aplikacji warto też napisać o niej swoją opinię, bo można wtedy wziąć udział w konkursie, w którym zwłaszcza główna nagroda jest naprawdę ciekawa – to dron z wbudowaną kamerą DJI Multikopter Phantom 2 Vision Plus (zobacz film). 


Narobiliśmy Wam smaku? Zatem ściągajcie aplikację i walczcie o nagrodę! :-)

Źródło: Pracuj.pl

Przeczytaj również...
~balrog (2015-07-06 11:05:29)
 
#1
ooo fajne, świetna apka!

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt