o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści

Indeks działów

12 grudnia 2012
Paweł Pilarczyk

Do sklepów trafiły w końcu długo oczekiwane smartfony Nokii z najnowszym Windows Phone 8. Modele Lumia 820 i Lumia 920 zostały ciepło przyjęte przez dziennikarzy recenzujących smartfony, ale także przez użytkowników, którzy zdecydowali się zakupić nowe telefony. Czy nowe Lumie wpłyną na zwiększone zainteresowanie smartfonami z Windows Phone, a także poprawią nienajciekawszą ostatnio sytuację Nokii?
 

Plotki na temat Lumii 920 krążyły po internecie już od wielu miesięcy. Smartfon miał być pogromcą dotychczasowych liderów wśród tego typu urządzeń: Samsung Galaxy S III, iPhone 5 czy HTC One X. Mówiło się o tym, że 920-tka dostanie wszystkie dostępne technologie, jakie trafiają do najbardziej zaawansowanych i najnowocześniejszych smartfonów na rynku: duży ekran o wysokiej rozdzielczości, wielordzeniowy procesor, technologie NFC, LTE czy ładowania indukcyjnego, a także wysokiej klasy aparat cyfrowy. Nowa Lumia miała przewyższać pod względem specyfikacji wszystkie telefony dostępne na rynku.

Nokia Lumia 920

Smartfon trafił wreszcie w moje ręce, więc miałem okazję chwilę go poużywać. Co prawda recenzji Lumii 920 jest już w internecie mnóstwo, więc każdy zainteresowany na pewno wie już o nowych smartfonie prawie wszystko, jednak postanowiłem podzielić się moją opinią, która niekoniecznie pokrywa się z wrażeniami innych testerów. Znajdziecie w tym materiale także informacje, których nie poruszano w opublikowanych dotąd recenzjach. Zapraszam na kolejne strony artykułu.


Następna strona »


Zobacz komentarze do artykułu / 2
Wersja do druku

Przeczytaj również...
fsklgapl (2012-12-12 20:46:45)
 
#1
Szansy dla Nokii brak.
To telefon dla tych co lubią więzienny klimat. W Windowsie mnóstwo użytecznych funkcji jest zablokowanych.
Klienci tego klimatu są u Apple-a. A Ci klienci nie przejdą do Windowsa pomimo ogromnych nakładów reklamowych ze strony Microsoftu
Paweł Pilarczyk (2013-09-27 21:01:33)
ITbiznes.pl, redaktor naczelny
#2
Kilka dni pożyczyłem kolejny egzemplarz Lumii 920, tyle że biały. Factory reset też zakończył się obracającymi się trybikami, jak to opisałem w artykule. Ale na szczęście znalazłem metodę, która pozwala w dość prosty sposób przywrócić telefon do życia. Opisana jest [ur=http://lumia920spinninggears.blogspot.in/2...comment-form]na tej stronie[/url]. Gdyby kiedyś ta strona miała zniknąć, przekopiuję najważniejszy fragment:

Solution :
( please read the steps first and then perform) :

1. While gears are spinning, Press VOLUME DOWN and POWER BUTTON together, keep pressed till phone goes blank, vibrates and NOKIA appears and then release the buttons.

2. Immediately press following buttons in sequence ONE by ONE i.e. press release..press release :

VOLUME UP
VOLUME DOWN
POWER
VOLUME DOWN

after this, phone will restart or gears will continue to spin or you will feel you are struck at NOKIA...but it wont take more than 5 minutes and your phone will be back to life.

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt