o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści
  • Strona 1

Indeks działów

4 czerwca 2012
Paweł Pilarczyk

Firma TRENDnet ogłosiła wprowadzenie do swojej oferty zaawansowanego oprogramowania do zarządzania kamerami IP, SecurView Pro. Aplikacja umożliwia kontrolę nad maksymalnie 32 kamerami. Pozwala na podgląd obrazu w wielu trybach, z dostowanym wyglądem oraz trybem pełnoekranowym. Z poziomu SecurView możemy precyzyjnie harmonogramować nagrywanie wideo. W trybie podglądu aplikacja kolorami zaznacza przedziały czasowe, w których brak jest nagrania, materiał wideo został nagrany, ale nie zarejestrowano ruchu, lub na materiale wykryto ruch. Przy przeglądaniu nagrania oszczędzamy zatem czas na poszukiwanie fragmentów, w których np. złodzieje okradają nasze biuro :)
 

Możliwe jest definiowanie obszarów, w których aplikacja ma wykrywać ruch (można więc wykluczyć obszary, którymi nie jesteśmy zainteresowani - np. chodnik za ogrodzeniem naszej nieruchomości).

Aby zapewnić bezpieczeństwo nagranego wideo, możliwe jest rejestrowanie filmu jednocześnie na kilku nośnikach (np. na lokalnym dysku twardym i jednocześnie na dysku sieciowym). Jeśli jeden ulegnie uszkodzeniu lub zostanie skradziony, kopię nagrania będziemy mogli odtworzyć z innego nośnika.

SecurView Pro współpracuje także z Mapami Google, z poziomu których można nanosić plan kamer zgodnie z ich umieszczeniem na monitorowanym obiekcie.

Możliwości aplikacji przedstawiono na poniższym filmie.

Oprogramowanie SecurView Pro współpracuje wyłącznie z kamerami IP TRENDnet. Dołączane jest za darmo do wszystkich sprzedawanych obecnie kamer tej firmy. Użytkownicy starszych modeli mogą pobrać aplikację za darmo ze strony TRENDnet. Program działa w środowisku Windows.
Źródło: Informacja prasowa

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt