o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści
  • Strona 1

Indeks działów

30 lipca 2009
Grzegorz Pietrzak

Mio Technology przedstawia nową serię produktów Mio Moov M. Jako pierwsze z nowej serii, w polskich sklepach pojawią się urządzneia Mio Moov M300 i Mio Moov M400. M300 wyposażony jest w 3,5-calowy, antyodblaskowy ekran oraz najnowsze dane mapowe Polski lokalnych dostawców. Moov M400 oferuje nawigację na 4,3-calowym ekranie oraz aktualne mapy krajów europejskich (w tym Polski).
 

Intuicyjne menu urządzeń zostało zaprojektowane w taki sposób aby dostęp do najczęściej używanych funkcji był jak najprostszy. Użytkownik za pomocą jednego kliknięcia uzyskać może informacje o szczegółach podróży, takich jak prędkość, odległość do celu, szacowany czas dojazdu.

Podróżowanie ułatwić ma także bogata, zaktualizowana baza POI, która umożliwi odnalezienie najbliższej restauracji, bankomatu czy stacji benzynowej. Dzięki funkcji inteligentnego wyszukiwania POI możemy odnaleźć interesujące nas obiekty przy użyciu nazwy firmy (np. Coffee Heaven), produktu (np. kawa) bądź kategorii szukanego miejsca (np. kawiarnia).

nowe nawigacje wyposażone są fabrycznie w aktualną bazę fotoradarów, dzięki czemu urządzenie na bieżąco będzie informować kierowcę o ich lokalizacji wzdłuż wybranej trasy. Bezpieczeństwo w podróży zapewniają także jasne i czytelne wskazówki głosowe oraz graficzne informujące np. o odległości do najbliższego skrętu.

Nawigacja fotograficzna NavPix to rozwiązanie dla tych, którzy lubią odkrywać podczas podróży nieznane miejsca. Wystarczy pobrać zdjęcia z serwisu Flickr bądź NavPix do urządzenia i za pomocą geotagów przypisanych do fotografii wyznaczyć trasę do miejsca ze zdjęcia. Dzięki temu odnaleźć można wiele miejsc niedostępnych przy tradycyjnym trybie wyszukiwania z wykorzystaniem adresu czy kodu pocztowego.

Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia.

W zestawie z nawigacją z serii Moov M otrzymujemy oprogramowanie nawigacyjne MioMore Desktop, które pozwoli w wygodny sposób zarządzać urządzeniem z poziomu komputera. Za pomocą Mio More Desktop można łatwo zaktualizować urządzenie o nowe dane mapowe lub bazy fotoradarów czy zdjęcia NavPix.

 

 


Sugerowana cena detaliczna Mio Moov M300 to 299 zł. Ceny modeli Moov M400 CEU i FEU wynoszą odpowiednio 469 zł i 649 zł.

Więcej informacji o urządzeniach Mio znaleźć można pod tym adresem.
Źródło: Mio

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt