o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści
  • Strona 1

Indeks działów

15 lipca 2009
Grzegorz Pietrzak

BenQ wprowadza na polski rynek, pierwszy model komputera typu all-in-one - nScreen i221, zaprojektowanego z myślą o użytkownikach szczególnie często przeglądających Internet, którzy cenią sobie funkcjonalność. Nowoczesna linia i atrakcyjny wygląd nScreen i221 to dodatkowe walory urządzenia. Wystarczy podłączyć urządzenie do sieci elektrycznej, włączyć i po przejściu przez prosty proces instalacji za pośrednictwem łatwego interfejsu użytkownika można zacząć korzystać z nScreen i221.
 

Z siecią komputer łączyć się może przez wbudowaną kartę sieciową Ehernet LAN lub bezprzewodowo, przez wbudowany moduł Wi-Fi (b/g). Panoramiczny ekran o przekątnej 21,5 cala i proporcjach obrazu 16:9 pracuje w rozdzielczości Full HD - 1920 x 1080 pikseli.
Aby ułatwić użytkownikom korzystanie z nScreen i221, BenQ pomysłowo integruje w urządzeniu rozwiązania zaczerpnięte z popularnych urządzeń elektronicznych powszechnego użytku. Na przykład, gałka umieszczone po prawej stronie u dołu ekranu, pełni funkcję włączenia zasilania i regulatora siły głosu, podobnie jak kiedyś, w odbiornikach TV. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 1,3 Mpix i wbudowany mikrofon, po podłączeniu słuchawek tworzy prosty zestaw do rozmów głosowych z wykorzystaniem protokołu internetowego (VoIP).

BenQ nScreen i221 potrzebuje - zależnie od trybu pracy - nawet o 80% mniej mocy, niż tradycyjny komputer typu desktop (o poborze mocy nie mniejszym niż 30 W).

 

 

 


Komputer all-in-one BenQ nScreen i221 dostępny będzie w Polsce na przełomie lipca i sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 2199 zł. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją door-to-door.
Źródło: BenQ

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt