o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści
  • Strona 1

Indeks działów

8 maja 2009
Grzegorz Pietrzak

Wprowadzając na rynek nowy „ekstremalny” telefon Samsung Solid B2100, firma Samsung rozpoczyna ogólnopolską akcję „Labolatorium”. Jej celem jest zapoznanie konsumentów z głównymi cechami telefonu: wyjątkową trwałością i odpornoscią na wodę, uderzenia, kurz i pył. Hostessy i animatorzy ubrani w białe fartuchy, maseczki przeciwpyłowe i okulary laboratoryjne – oto znak rozpoznawczy akcji, której z bliska będą mogły się przyjrzeć osoby odwiedzające w najbliższy weekend centra sieci Tesco, Media Markt oraz Saturn w ponad 15 miastach w całej Polsce.
 

Zabawa będzie polegała na testowaniu telefonu Samsung Solid B2100 w „trudnych” warunkach, którymi na potrzeby akcji będą 4 menzurki wypełnione wodą, piaskiem, kruszonym lodem i błotem. Chętni będą mogli się przekonać, iż nawet po zanurzeniu w wodzie telefon jest sprawny i można z niego wykonać połączenia. Na uczestników testów czekają specjalne gadżety w postaci naklejek i koszulek Samsung Solid. T-shirty otrzymają również osoby, które w dniu imprezy zdecydują się na zakup telefonu w sieci Media Markt. Akcje „Laboratorium” będą trwać od piątku do niedzieli w godz. 12-20.

Miasta objęte akcją: Warszawa, Katowice, Gdańsk, Konin, Gorzów Wlkp, Lublin, Szczecin, Rzeszów, Nowy Sącz, Radom, Kielce, Białystok, Bielsko-Biała, Łódź, Poznań, Kraków, Wrocław, Olsztyn
Telefony można też przetestować on-line na stronie www.solid.samsung.pl.

Wprowadzeniu telefonu Samsung Solid B2100 na rynek towarzyszy niewielka kampania reklamowa w prasie specjalistycznej, Internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej w Warszawie, miejscowościach wypoczynkowych oraz trasach dojazdowych do nich.

Akcja rusza w najbliższy weekend w centrach handlowych w największych miastach w całej Polsce i potrwa do konca czerwca. Kontynuacją akcji będą testy telefonu Samsung Solid B2100 w miejscowościach nadmorskich. Nowy model pojawi się również podczas imprezy studenckiej Ursynalia 2009 oraz zawodów lekkoatletycznych Samsung Athletic Cup.

Więcej o samym telefonie można dowiedzieć się wchodząc na dedykowaną mu stronę www.solid.samsung.pl.
Źródło: Samsung

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt