o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści

Indeks działów

23 czerwca 2008
Piotr Bulski

Mobilna praca z dokumentami i internetem to nie są zadania, którymi można maksymalnie obciążać potężne konfiguracje. Nawet słabsze i tańsze komputery, które w atrakcyjnych cenach można wynajdywać na sklepowych półkach, nie mają obecnie kłopotu z tego typu zadaniami, zostawiając sobie jednocześnie odpowiednio dużo mocy do obsługi podstawowych multimediów. Starczają one nawet do gier, choć nie tych zaawansowanych, ale starszych, a na pewno tytułów typu casual, dających wiele rozrywki bez wykorzystywania wszystkich zasobów komputera.
 

Notebook LG E200-A-CPRAY nie zachwyci osiągami, bo nie zbudowano go, by wygrywał w benchmarkach. Relatywnie skromna konfiguracja, mimo wszystko z dwurdzeniowym procesorem, ale i zintegrowanym układem graficznym, nie obiecuje wiele. Zamknięta w niewielkiej obudowie, jest jednak ciekawą opcją, zarówno w porównaniu do mniejszych komputerów przenośnych, zapewniających więcej mobilności za cenę wygody użytkowania, jak i nieco większych, podobnej klasy komputerów, które z kolei większą wygodę użytkowania okupują mniej „mobilnymi” gabarytami.

Urządzenie jest nieźle przygotowane do pracy. Niestrasznych mu kilka urządzeń USB 2.0 obsługiwanych jednocześnie, a prócz obowiązkowej dziś komunikacji bezprzewodowej (choć bez najnowszych rozwiązań spod znaku 802.11n) nie brakuje mu modułu komunikacji Bluetooth oraz infrastruktury sprawdzającej się w towarzystwie komunikatorów internetowych.

Co innego może zainteresować w 12-calowej południowokoreańskiej konstrukcji? LG reklamuje ją hasłem: mały może więcej. W przypadku tego laptopa to zapewne trochę naciągany slogan. Nie jest jednak tak, że E200 może mało. A co może – o tym na następnych stronach. Zapraszamy.


Następna strona »


Zobacz komentarze do artykułu / 0
Wersja do druku

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt