o serwisie | redakcja | reklama | kontakt
szukaj w serwisie
Spis treści

Indeks działów

29 sierpnia 2006
Ernest Frankowski

Niedawno opublikowaliśmy recenzję routera ZyXEL Prestige 2602HW-61C over POTS. Przy okazji testu tego urządzenia obiecaliśmy recenzje kolejnych produktów firmy ZyXEL. Dziś przyszła kolej na telefon WiFi, oznaczony symbolem ZyXEL VoIP WiFi Phone P-2000W-v2.
 

Pierwsze wrażenie

Telefon WiFi firmy ZyXEL tradycyjnie dla tej firmy zapakowany jest w biało-niebieskie pudełko. Pudełko jest dość spore, a znaleźliśmy w nim telefon (o 30%-40% większy od przeciętnej komórki), ładowarkę oraz płytę CD z dwoma wersjami instrukcji obsługi (dłuższą i krótszą, odpowiednio 129 i 19 stron). Podręcznik jest niestety tylko w angielskiej wersji językowej.

Przy tego typu urządzeniach ważne jest wrażenie estetyczne (wpływa ono na codzienny komfort użytkowania). Telefon ZyXEL P-2000W-v2 spodoba się tym wszystkim, którzy są odrobinę konserwatywni i np. lubili design starszych komórek. Uprzedzając fakty należy dodać, że nawiązanie do telefonów komórkowych jest jak najbardziej na miejscu, ponieważ telefon WiFi w obsłudze do tychże komórek jest bardzo podobny. Idąc dalej, ważną zaletą jego designu i rozmiarów jest to, iż klawisze są spore i nie ma żadnych problemów z wciskaniem tych właściwych. Podsumowując, wygląd telefonu jest bardzo konserwatywny i jednocześnie solidny. Ten ostatni przymiotnik dobrze także oddaje jakość wykonania telefonu.


Następna strona »


Zobacz komentarze do artykułu / 0
Wersja do druku

Przeczytaj również...

Zaloguj się, by dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się.

Login
Hasło
Zarejestruj się
Zapomniałem hasła
  Ostatnio komentowane
  Ostatnio na forum
więcej »
strona główna | o serwisie | redakcja | reklama | kontakt